Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Best Post Express, dünya ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştiği denizyolu taşımacılığında sahip olduğu geniş acente ağı ile komple (FCL), parsiyel (LCL) yükünüzü; standart, open top, refeer, flatrack, high cube ve tank konteyner vb. taşıma sistemleri ile istediğiniz herhangi bir yere, en ekonomik, en hızlı, en kolay şekilde ulaştırmaktadır. Best Post Express, WIN’in dünya çapındaki network ağı sayesinde limandan limana olduğu gibi kapıdan kapıya da akılcı lojistik çözümler üretiyor. Best Post Express alanında uzman kişilerden oluşan tecrübeli kadrosu ile FCL ve LCL yükleme, Özel Konteyner Yükleme, Ağır tonaj taşımacılığı ve Gabari dışı yükleme hizmetlerini de en avantajlı şekilde veriyor. Dünyanın her noktasına haftada birden fazla çıkış imkanı ile Intermodal Taşımacılık, Multimodal Taşımacılık, 3. Ülke ve Transit Taşımacılığı ve armatörlerle yer garantili kontrat hizmetlerini de sunan Best Post Express, hızlı ve verimli lojistik desteği sağlıyor.

Her geçen gün gelişen uluslararası lojistik sektörü güncel ve hızlı çözümlerle karşımıza çıkarken, mal transferinin en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir şekilde düşük maliyetlerle sağlanması gerekmektedir.

Fakat maliyete en fazla etki eden unsur olan malın taşınma aşaması, özellikle deniz aşırı mesafelerde uygun maliyetli olması açısından değerlendirilmektedir. Genel anlamda firmalar, şirketler ve kuruluşlar ihtiyaç duydukları transferi gerçekleştirirken, daha uygun maliyetlerde olması nedeniyle denizyolu taşımacılığını tercih etmektedir. Firmamız, sektörün ihtiyaçlarını %100 memnuniyet kapsamında karşılamak için müşterilerine denizyolu taşımacılığı seçeneği de sunmaktadır.

Copyright © Tur Yazılım 2018.

Created by: Tur Yazılım